Kocaelispor pes etmiyor: 2-3
 
  Kocaelispor pes etmiyor: 2-3   

Kocaelispor ligde kalma mücadelesinde olmak ya da olmamak maçında Bafraspor’u 2-0 geriye düştüğü maçta 3-2 yenip kolay kolay pes etmeyeceğini gösterdi.  Teknik ekibin doğru kadro tercihinin sezonun ikinci deplasman galibiyetinde önemli rolü vardı.

2-0 GERİYE DÜŞTÜK

Kocaelispor geçen haftalara göre farklı bir kadro ile sahaya çıktı, Emre ile Sergen ilk tertipte yer aldı, santraforda Sefa oynadı. Maça etkili başlayan ev sahibi erken golle öne geçti. 10’ncu dakikada Serkan skoru 1-0 yaptı. Gol Bafraspor’u daha da ateşledi. 28’nci dakikada Gökhan farkı ikiye çıkardı. Devrenin bu skorla bitmesi beklenirken 40’ncı dakikada cılız gelişen Kocaelispor atağında Sercan farklı bire indirip, takımını umutlandırdı. Devre 2-1 sona erdi.

SON 10 DAKİDA İŞİ BİTİRDİK

İkinci yarının başında M.Rıza müthiş kurtarışlar yaparak, rakibe üçüncü gol izni vermedi. Oyunun son bölümünde rakibinin üzerine cesaretle giden Yeşil-Siyahlı ekibimiz 82’nci dakikada Sefa ile skoru eşitledi. 2-2’den sonra Bafra kalabalık adamla hücuma çıkınca, Kocaelispor yakaladığı kontratak fırsatında bitime 3 dakika kala Melih Ahmet ile öne geçti. Maçı 3-2 kazanan Kocaelispor ligde kalma umutlarını sürdürd
Okunma :2320