Ayvayı yedik: 4-1
 
  Ayvayı yedik: 4-1   

Bir dönemin Türk futbolundaki efsanesi Kocaelispor, emin adımlarla Amatör Kümeye doğru yol alıyor. Yeşil-Siyahlılar  Ayvalık deplasmanında zayıf rakiplerine farklı yenilmekten kurtulamadı.

10 DAKİKADA 2-0

Ayvalık’ta maça hızlı başlayan Kocaelispor 3 ncü dakikada Melih Ahmet’in ayağından çok net bir pozisyonu kaçırdı. 7 nci dakikada Korhan kendi kalesine çok acayip bir gol attı. 10 ncu dakikada kornerden gelen topa vuran Fatih, skoru 2-0 yaptı. İlk yarının son dakikasında Berkay’ın penaltıdan attığı golle, devre arasına biraz umutla gittik.

İKİNCİ YARIDA GOLLER

Maçın ikinci yarısının hemen başında, 47 nci dakikada evsahibi takım, yine kornerden, yine Fatih’in kafasıyla skoru 3-1 yaptı. Maç bu dakikadan sonra amaçsız, sıkıcı bir hal aldı. 81 nci dakikada Nazım skoru 4-1 yaptı. Kocaelispor bir kez daha “Ayvayı yemiş” ve işi bitmişti. Başkan Nebil Uzun ve yönetim de çaresiz izliyordu.

OYUNDAN ÇIKTI, KIRMIZI KART GÖRDÜ

Maçın son dakikalarında oyun iyice sertleşti. Kocaelispor’un “Kart sabıkalı” oyuncusu Ebubekir de sarı kart görmüştü. 85 nci dakikada kenar yönetimi kırmızı kart görmesin diye Ebubekir’i değiştirdi. Ebubekir yerine arkadaşı girsin diye sahadan çıkarken, küfür ettiği gerekçesiyle kırmızı kart gördü. Yerine oyuncu giremedi, Kocaelispor maçı 10 kişi tamamladı.

 
Okunma :2335