Basketbol Takımlarımızın Maçları Pazar Günü
 
  Basketbol Takımlarımızın Maçları Pazar Günü   

Kocaelispor Erkek ve Bayan basketbol takımlarımızın maçları 24 Kasım Pazar günü Yahyakaptan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda oynanacak. Saat 14:00'de ilk maç, lige çok iyi giren ve geçen hafta deplasmanda Mülkiye'ye karşı talihsiz bir yenilgi alan Kocaelispor Bayan basketbol takımının olacak. Takımımız Niğde Türk Telekom takımını misafir edecek. Bu maçın hemen ardından Kocaelispor Erkek Basketbol takımı İstanbulspor ile karşılaşacak. 

Sezon başında açıklanan fikstüre göre bu hafta Niğde Türk Telekom ile deplasmanda karşılaşması gereken Kocaelispor Bayan Basketbol Takımı, Niğde Spor Salonu'nun bakımda olması sebebiyle iki kulüp arasında yapılan anlaşma ile iki takım arasındaki ilk maçın İzmit'de oynanmasına karar verildi.
Geçen hafta deplasmanda Beykoz'u yenerek ligde ilk galibiyetini alan Kocaelispor Erkek Basketbol takımımız bu hafta kendi evinde İstanbulspor ile karşılaşacak.
Pazar günü Yahyakaptan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda oynanacak olan her iki karşılaşmaya da tüm Kocaeli halkını, taraftarlarımızı ve basketbolseverleri davet ediyoruz.

Saat: 14:00 - KOCAELİSPOR-Niğde Türk Telekom(Türkiye Kadınlar Basketbol 2.Ligi 5.Hafta)
Saat: 16:00 - KOCAELİSPOR-İstanbulspor(Türkiye Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi 5.Hafta)

 
Okunma :2292