Kocaelispor bildiğiniz gibi: 4-1
 
  Kocaelispor bildiğiniz gibi: 4-1   

Kötü sonuçlarla ligin dibine demir atan Kocaelispor, lider Mememen’e fazla dinelemedi.  İlk yarıda iyi mücadele eden temsilcimiz, ikinci yarının başında gelen ikinci golde havlu attı. Tuzla’dan sonra Menemen de plaka yazdırdı. 

İLK YARIDA FENA DEĞİLDİK

Güzel bir havada, mükemmel zeminde oynanan, birinciyle sonuncuyu buluşturan maça Kocaelispor iyi bir başlangıç yaptı. İlk 15 dakika karşılıklı ataklarla geçti. Temsilcimiz basit bir hatadan 16’nci dakikada yenik duruma düştü.  Golden sonra başa baş oyun devam etti. Top bir o kalede, bir bu kaledeydi. Kocaelispor son vuruşlarla becerikli değildi. Menemen’in iki topu direkten döndü. Devre 1–0 geçildi.

PENALTI GOLÜNDE HAVLU ATTIK

İkinci yarının ilk dakikasında Kocaelispor beraberlik sayısına çok yaklaştı. Ebubekir ile Mustafa Ertuğ, rakip kaleciyle 2’ye 1 kaldılar. Ebubekir müsait durumdaki arkadaşına vermek yerine vurmayı deneyince kalece mutlak golü önledi. Kaçan bu golün dönüşünde ev sahibi ekip farkı ikiye çıkardı. Samet penaltıdan skoru 2-0 yaptı. Bizim takım bu golde havlu attı. Lider farkı dörde çıkardı. Son anlarda Mustafa Ertuğ ile gol temsilcimizin şeref sayısıydı. 
Okunma :2402