Hayat Durur Tuna DURMAZ!
 
  Hayat Durur Tuna DURMAZ!   


*DURUMU CİDDİ
*Kocaelipor taraftar gurbu Hodri Meydan, 1930 Bafraspor karşılaşması öncesinde aldığı şok bir haberle sarsıldı. Gece geç saatlerde Tuna Durmaz'ın silahla yaralandığı haberini alan yeşil siyahlı taraftar grubunun üyeleri, hastaneye akın etti. Tuna Durmaz'ın Derince Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda bulunduğu ve durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.
* DUA EDİYORLAR *Hodri Meydan Taraftar Grubu başkanı Özgür Taşkıran, konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınırken, birçok deplasmanda kendisini yalnız bırakmayan arkadaşları, hastane önünde beklemeyi sürdürüyor. Birçok arakdaşı taraftar forum sayfalarında iyi dileklerini ileterek, ‘Daha bir çok gidilecek deplasmanımız var, kalk abi' yorumlarıyla Durmaz'ın bir an önce sağlığına kavuşması için dua ediyor.
* BAŞKAN ZİYARET EDECEK
*Olayı duyduğunda büyük üzüntü yaşadığını dile getiren Kocaelispor Başkanı Nebil Uzun, “Kendisini şahsen tanımam. Kulüpte uzun zamandır görev aldığım için görmüşlüğüm var. Kocaelispor 'u hiçbir zaman yanlız bırakmayan, deplasmanlara gelen bir arkadaşımızdı. KendisineAllah'tan acil şifalar diliyorum” dedi. Başkan Uzun'un 1930 Bafraspor maçı öncesinde hastaneye giderek Tuna Durmaz'ın durumu ile ilgili bilgi aldığı öğrenildi.


Okunma :3593