KOCAELİSPOR OYNAMADAN KAZANDI
 
  KOCAELİSPOR OYNAMADAN KAZANDI   

DİYARBAKIRSPOR GELEMEDİ
Spor Toto 3. Lig 3. Grup`ta mücadele edenKocaelispor, 7 puanlı Diyarbakırspor`u İsmetpaşa Stadı`da ağırlayacaktı. Maddi yönden sıkıntıları bulunan, oyuncularına dahi ödeme yapamayan Diyarbakırspor, Kocaelispor deplasmanı için gerekli olan ulaşım ve konaklama ihtiyaçlarını karşılayamadığı için Kocaeli`ye gelemedi. 


YARDIMI KULLANMIŞLARDI

Kayyum tarafından yönetilen Diyarbakırspor yönetimi, TFF`nin bir sezon boyunca sağladığı ulaşım ve konaklama yardımını daha önce kullanmıştı. Bu yüzden Kocaeli deplasmanına gelmek için TFF`dden yardım alamadı. Kentte de kimse Diyarbakırspor`a yardımda bulunmadığı için Kocaeli`ne gelemedi. Sabah yapılan eşgüdüm toplantısında yasal prosedürün uygulanması kararlaştırıldı ve maç saati beklenmeye başlandı. 


30 PUANA YÜKSELDİ
Yeşil siyahlı temsilcimiz maç saatinde sahaya çıktı. Rakip ise yoktu. Maçın temsilcisi, gözlemci ve hakemler 15 dakika daha bekledi ve hakem Alpaslan Cebe, 15 dakika sonra maçı tatil ettiğini bildirdi. Şimdi TFF`nin hafta içinde maçı hükmen 3-0 Kocaelispor galibiyetiyle tescil etmesi bekleniyor. Kocaelispor bu galibiyetle puanını 30`a çıkaracak ve küme düşme hattından biraz daha uzaklaşacak.

Okunma :2791