BU HAFTA OLMADI: 2-1
 
  BU HAFTA OLMADI: 2-1   

İLK YARI KOCAELİSPOR
Spor Toto 3. Lig 3.Grup`ta mücadele eden Kocaelispor, küme düşme hattındaki rakibi Yimpaş Yozgatspor A.Ş. karşısında sahadan puansız ayrıldı. Rakibine oranla ilk yarıya etkili başlayan Kocaelispor, soyunma odasına 1-0 önde gitmeyi de başardı. İkinci yarı ise sahada ilk yarının tam tersi bir tablo vardı.


İKİNCİ YARI DEĞİŞEN TABLO
Sahada roller değişti. 1-0 geride olan ev sahibi Yimpaş Yozgatspor, yeşil siyahlıların üzerinde baskı kurdu. Kocaelispor`un kalesini adeta ablukaya alan kırmızı siyahlılar, kanatlardan geliştirdiği ataklarla temisilcimizin kalesinde pozisyonlar bulmaya başladı. Günün başarılı ismi Muhammed Rıza, bu ataklara 55. dakikaya kadar direnebildi.


SON DAKİKALARDA GELEN GOL
Yimpaş Yozgatspor, 55. dakikada Abdullah ile skora denge getirdi. Yorulan ve gardı düşen yeşil siyahlılar, rakip kalede pozisyon bulmakta zorlandı. Ev sahibi ekip galibiyet golünü bulmak için temsilcimizin üzerine yükleniyordu. Kırmızı siyahlıların direkten dönen topları, belki de ikinci golün habercisiydi. Son 10 dakikaya girildiğinde ev sahibi ekip aradığı golü Serkan`la buldu.


PAZAR GÜNÜ ZORLU MAÇ
Kalan dakikalarda başka gol olmayınca temsilcimiz üç haftalık galibiyet serisine Yozgat deplasmanında nokta koymuş oldu. Yeşil siyahlılar 27 puanda kalırken, Yimpaş Yozgatspor A.Ş., temsilcimizle puanlarını eşitledi. Kocaelispor hafta sonu küme düşme hattında bir başka rakibi olan Arsinspor`la zorlu bir doksan dakika oynayacak.
Okunma :2951