HAYDİ BİR DAHA
 
  HAYDİ BİR DAHA   

ÜÇ PUAN BEKLENİYOR
Spor Toto 3. Lig 3. Grup temsilcimiz Kocaelispor, bugün Yozgat deplasmanında Yimpaş Yozgat karşısına puan için çıkacak. Tüm camiayı üç haftadır galibiyete alıştıran yeşil siyahlılardan beklenti, bugün de üç puan. Yızgat Şehir Stadı`nda saat 13.30`da başlayacak olan mücadeleyi


HEDEF İYİCE RAHATLAMAK
Geçtiğimiz hafta evinde düşme hattındaki rakibi Çorum Belediyespor`a puan göstermeyen yeşil siyahlılar, yine düşme hattında rakibi olan Yimpaş Yozgat`a da puan kaptırmak istemiyor. Son üç haftayı üç puanla kapatmayı başaran temsilcimiz, bugün de 90 dakika sonunda üç puanla ayrılarak, düşme hattından iyice uzaklaşmak istiyor.


KAZANAN 11`İ BOZMAYACAK
Yozgat deplasmanına iki gün önceden gelen Kocaelispor, hafif bir çalışma yaptı. Çamlık Otel`de konaklayan yeşil siyahlılar, maç saatini beklemeye başladı. Teknik direktör Bülent Baturman`ın Çorum Belediyespor karşısında galip gelen 11 bozmaması bekleniyor. Baturman, cezası biten Taha Bartu`nun yerine Çorum Belediye maçında Osman`ı görevlendirmişti.


TEZCAN İLK KEZ
Kocaelispor`un Yozgat deplasmanında puan mücadelesi yapacağı karşılaşmada İstanbul bölgesi hakemlerinden nHakan Tezcan görev yapacak. Tezcan bu sezon ilk defa temsilcilerimizin maçında düdük çalacak. Bu sezon sekiz karşılaşmada görevlendirilen Hakan Tezcan`ın yardımcılıklarını Gürcan Çalışkan ve Ogün Kamacı yapacak.

Kaynak: Bizim KocaeliOkunma :2501