Var mı bize yan bakan: 3-1
 
  Var mı bize yan bakan: 3-1   

Kocaelispor son yıllarda üst üste 3 lig maçını galibiyetle kapattı.Dün İzmit'te Çorum Belediyespor'u ağırlayan Yeşil-siyahlı gençler, Doğan (2) ve Melih Ahmet'in golleri ile çok değerli bir üç puan daha alıp, düşme hattından iyice uzaklaştı.

5 DAKİKA DA İKİ GOL

Geçtiğimiz haftalara göre İsmetpaşa Stadında daha dolu trübünler önünde oynanan maçın ilk dakikaları orta alanda geçti.15 nci dakikalda takımın büyük golcüsü Doğan Karakuş mükemmel golle Kocaelispor'u öne geçirdi. Rahatlayan Kocaelispor, zayıf rakibinin üzerine gitmeye başladı.

20nci dakikada kornerden gelen topa kafayı vuran Melih Ahmet skoru 2-0 yaptı.

RAKİP 10 KİŞİ

Maçın ikinci yarısına kaybedecek birşeyi olman Çorum Belediye takımı daha saldırgan başladı.58inci dakika da konuk takımın kaptanı ikinci sarı karttan atıldı, Kocaelispor da rehabete kapıldı. Bütün hatlarıyla saldıran Çorum Belediye 78. dakikada skoru 2-1 e getirince, kısa süreli panik yaşandı.

SON NOKTAYI DOĞAN KOYDU

Farkın bire inmesiyle trübünler tedirgin olmuştu. Ancak 84 ncü dakika da bir kez daha Doğan sahneye çıktı. Bütün hatlarıyla saldıran rakibin arkasına sarktı, kendisinin ikinci, Kocaelispr'un üçüncü golünü atarak, maça noktayı koydu. Maç bitiminde İsmetpaşa Stadında büyük sevinç yaşandı.
Okunma :2854