Çorum Belediyespor maçını taraftar alacak
 
  Çorum Belediyespor maçını taraftar alacak   

Kocaelispor'un ikinci yarıdaki çıkışı yeşil-siyahlı taraftarları harekete geçirdi. Hodri Meydan, küskünlüğü kenara bırakıp bütün taraftarları pazar günü Çorum Belediye maçına davet etti. İnternet ortamında maça geleceğini bildiren taraftar sayısı şimdiden 5 bin'in üzerine çıktı. Son yılların en kalabalık taraftar sayısına ulaşılması beklenen maçta konfeti ve meşale şov olacak. İsmetpaşa Stadı tarihi günlerinden birini yaşayacak.

KONFETİ VE MEŞALE ŞOV

Kocaelispor'un ikinci yarıdaki başarısı yeşil-siyahlı taraftarları da heyecanlandırdı. Son iki maçta üst üste gelen galibiyetlerin ardından harekete geçen yeşil-siyahlı taraftarlar pazar günü İsmetpaşa Stadı'nı bayram yerine çevirmeye hazırlanıyor. Konfeti ve meşale şovlarla renklenecek tribünlerde son yılların en kalabalık taraftar sayısına ulaşılması bekleniyor. Kocaelispor'un fanatik taraftar grubu Hodri Meydan maça ilgiyi artırmak için dört koldan çalışıyor. Yeşil-Siyahlı taraftarlar dün yayınladıkları basın açıklamasında küskünlüklerin bir kenara bırakılmasını ve bütün kentin Kocaelispor etrafında birleşmesini istedi.

İNTERNETTE KATILIM 5000 OLDU

Hodri Maydan basın açıklamasının yanı sıra hazırladıkları el ilanları ve internet üzerinden de taraftarlara ulaşmaya çalışıyor. İnternette faceebook üzerinden başlatılan maça davet kampanyasına şimdiden 5 bin'in üzerinde katılım oldu. İl dışındaki birçok taraftar da pazar günü maç için İzmit'e geleceğini bildirdi. Özellikle üniversite öğrencileri Çorum Belediye maçında İsmetpaşa Stadı'na gelerek genç oyunculara destek vermek istiyor. Hodri Meydan, Kocaelispor'un kentin tek ortak değeri olduğunun altını çizerek, 'Bizler bu değeri yaşatmak için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Kocaelispor'u yalnız bırakmayacağız' dedi.

GÖRSEN'LE BUZLAR ERİYOR

Hodri Meydan'ın son basın açıklamasında ayrıca Kocaelispor Başkanı Orhan Görsen ile buzların eridiği mesajları dikkat çekti. Taraftarlar Kocaelispor için çalışan herkesle ortak hareket edeceklerini, Kocaelispor'a bir şey vermeden kendi reklamını yapmak isteyenlerin her zaman karşısında olacaklarını kaydetti. Geçtiğimiz günlerde İzmit şehir içi otopark ihalesini kazanan firmanın Kocaelispor'a pay vermesini ya da ihalenin iptal edilmesini Büyükşehir Belediyesi'nden istedi. Hodri Meydan son olarak kentin ortak noktası Kocaelispor'a taraftarlardan başka sahip çıkanın olmadığının altını çizerek, maça daveti tekrarlandı.

Bilet fiyatları

Kale arka ve Maraton: 5 TL

Numaralı Tribün: 15 TL 

Kaynak: Özgür Kocaeli
Okunma :16727