Teşekkürler AdanaDemirspor
 
  Teşekkürler AdanaDemirspor   

SAYIN GÜVEN

Biz ADANADEMİRSPOR taraftarları olarak bu günkü MİLLİYET'teki yazınızı okuduk. KOCAELİSPOR  ve alt yapısının bulunduðu durum zorumuza gitti.Girişimimizin sorunu çözmeyeceðini biliyoruz.Ancak ülkemiz de başta futbol olarak sporun rant ekonomisine dönüşmesi ve bu ekonominin KOCAELİSPOR gibi köklü bir kulübü yok etme noktasına getirmesini hazmedemiyoruz.Aynı sorunları ADANADEMİRSPORUMUZ dahil bir çok kulüp yaşamaktadır.                                                                                      

Köklü   kulüplerimizin bu duruma düþüren ENDÜSTRİYEL SPOR ANLAYIŞININ SPORU TİCARİ BÝR META olarak görmesine, tepki olarak,Aynı zamanda KOCAELİSPOR VE ALT YAPISINDAKİ küçük kardeþlerimizle dayanışma amacıyla destek kampanyası düzenlemek istiyoruz.Ülkemizde ki tüm taraftar gruplarına da,şunu söylemek istiyoruz.Sporda ki taraftar düþmanlığı,sporu rant olarak görenlerin ekmeğine yağ sürmektedir. Gücümüzü birbirimize karşı değil,kulüplerimizi yok edenlere karşı kullanalım. TÜM TARAFTAR KULÜPLERİMİZİ KOCAELİSPORLU KARDEŞLERİMİZLE DAYANIŞMAYA ÇAĞIRIYORUZ.YAŞASIN RENKLERİN KARDEŞLİĞİ.

NOT:Ben ADANADEMİRSPOR taraftarı bir öğretmenim.KOCAELİSPOR altyapısıyla dayanışma için,Özellikle KOCAELİSPOR taraftarlarının denetleyeceği bir hesap numarası ve yapılacak küçük desteklerden havale ücreti almayacak bir banka ile anlaşılmasına aracı olmanızı istiyoruz.   

SAYGILAR           
ADNAN PAŞA
Okunma :2882