ZOR MAÇLAR BİZİ BEKLİYOR
 
  ZOR MAÇLAR BİZİ BEKLİYOR   

DOĞAN OYNAMAK İSTEMEDİ

Kocaelispor Teknik Direktörü Bülent Baturman 2-0 kaybettikleri Kahramanmaraş Belediyespor maçının ardından ilginç açıklamalarda bulundu. Baturman, Doğan`ın oynayabilecek durumda olduğunu ifade ederek golcü oyuncunun sakat olmadığını ima etti. Baturman, “Kendisi ile görüştüm. Kafası karışık bir durumda olan Doğan`ı Mardinspor maçından sonra dinlendirmek istedim. Fakat yine kendisine sordum. Genç futbolcu kafa ve futbol olarak, hazır durumda değil. Kendisi sakat bir durumu yok. Fakat sonradan oynamak istemedi. Kendisini kafa olarak hazır değil” dedi.
 
BASİT HATALAR YAPTIK
Kahramanmaraş Belediyespor takımının güçlü olduğuna dikkat çeken Badunman, “Kapasitemiz bu kadardı. Kazanmak için özellikle ikinci yarıda hamleler yaptık ancak bitirici bölgede eksik kaldık. Özellikle savunmada yaptığımız basit hatalar ne yazık ki sonumuzu hazırladı. Bununla birlikte orta alanda top kayıpları yapmamız, topu ayağımızda tutma gibi özelliklerimizi iyi kullanamadık. Buda rakibimize avantaj sağladı. Bundan sonra önümüzde dört önemli maç var. Bu maçlardan mutlaka puanlar çıkarmamız gerekiyor ” dedi.
 

BU HAFTA ÇOK ÖNEMLİ
Bundan önceki haftalarda kaybettikleri puanları arayabileceklerini söyleyen Bülent Baturman, “Son maçlarda 6 puan kaybettik. Bu puanları ileride inşallah aramayız. Önümüzdeki hafta bizim için çok kritik olan Beylerbeyispor deplasmanında oynayacağız. Bu maçı mutlaka kayıpsız geçmek zorundayız. Alt sıralardaki takımlarda aramızı açmalıyız. Beylerbeyispor, maçı bizim için önemli bir maç. Bununla birlikte beylerbeyi maçından sonra evimizde Sancaktepe, ardından deplasmanda zorlu Keçiörengücü ve yine evimizde Oyak Renaultspor ile zorlu mücadele yapacağız. Ligin ilk yarısında en az 6 puan çıkarmamız gerekir” dedi.
Okunma :2445