Her yerde “Kocaelispor’u seviyorum” yazacak
 
  Her yerde “Kocaelispor’u seviyorum” yazacak   

Vefa tişörtlerinin satışında 10 bin adeti aşan Kocaelispor Yönetimi yeni bir kampanyanın startını verdi. Yeşil-Siyahlı ekibe gönül verenleri harekete geçirecek yeni proje, araçların ve iş yerlerinin camlarına yapıştırılacak “Kocaelispor’u seviyorum” stickerları. Projenin mimarı Kocaelispor Basın Sözcüsü Abdulkadir Yılmaz, 5 TL’den satılacak stickerlardan 41 bin adet yaptırılacağını açıkladı.

VEFA TİŞÖRTLERİ 10 BİNİ GEÇTİ

Kocaelispor’a gelir getirmek amacıyla bastırılan ve 10 TL’den satılan Vefa Tişörtleri büyük ilgi gördü. Kısa sürede 10 bin adetin üzerinde satış yapıldı. Özellikle fabrika çalışanlarının büyük ilgisiyle karşılaşan tişörtlerden son olarak Tüpraş’a 1500 adet, Lastik-İş Sendikası’na 1000 adet verildi. Kocaelispor Basın Sözcüsü Abdulkadir Yılmaz, en az Vefa Tişörtleri kadar ilgi görmesini bekledikleri yeni bir kampanyanın dün duyurusunu yaptı. Haftalık basın toplantısında konuşan Yılmaz, iş yerlerinin ve araçların camlarına yapıştırılacak ve üzerinde “Kocaelispor’u seviyorum” yazılı stickerlar satacakları açıkladı. Aralık ayında başlayacak satışlar bir ay sürecek. İkişerli 5 ekip kentin her köşesini, ilçe ilçe gezerek kooperatiflere, iş yeri ve araç sahiplerine sticker satacak.

HEDEF: BİR AYDA 41 BİN ADET SATIŞ

Kocaelispor sevgisini canlandırmaya çalıştıklarını kaydeden Kocaelispor Basın Sözcüsü Abdulkadir Yılmaz şunları söyledi: “Kocaelispor’u bu en zor günlerinde yalnız bırakmayan, destek veren taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Vefa tişörtlerimize gösterilen ilgi bizleri olduğu kadar, zor şartlar altında ligde mücadele eden futbolcularımızı, teknik ekibimizi ve onlara yardımcı olan çalışanlarımızı fazlasıyla memnun etmiştir. Şimdi yeni bir proje ile taraftarlarımızdan bir kez daha destek bekliyoruz. Şehrimizin her köşesinde Kocaelispor sevgisini tekrar canlandırmak ve bununla birlikte takıma maddi destek sağlamak amacıyla stickerlar bastıracağız. Vefa tişörtlerinde olduğu gibi stickerlardan da 41 bin adet yaptırılacaktır. Bir ay sürecek bu kampanyada hepsinin satılacağını umut ediyoruz”.

Kaynak: Özgür Kocaeli
Okunma :21673