PUAN KAYBI TALİHSİZLİK
 
  PUAN KAYBI TALİHSİZLİK   

TARAFTARLARA TEŞEKKÜR

Kocaelispor Teknik Direktörü Bülent Baturman, Arsinspor karşısında aldıkları beraberliğin üzücü olduğunu ifade etti. İlk kez İsmetpaşa Stadı`nda bu kadar kalabalığı bir arada gördüklerini belirten Baturman, bu güzel taraftarlara bir galibiyet hediye etmek isterdik şeklinde konuştu. Rakip takımların Kocaelispor`u ciddiye alarak tedbirler aldığına da dikkat çeken Baturman, Diyarbakır ile oynayacakları maçı kazanmak istediklerini vurguladı.
 
RAKİP SAVUNMAYI AÇAMADIK
Arsinspor karşısında maça iyi başladıklarını belirten Baturman, “Maça iyi başladık ve onuncu dakikada aradığımız golü bulduk. Golden sonra yararlanamadığımız bir iki pozisyonumuz daha vardı. Karşılaşmanın ikinci yarısına ise çok kötü başladık. Bu sezon hiçbir maçın ikinci yarısına bu kadar kötü başlamamıştık. Rakip takım alanı daraltıp, merkezi iyi kapattığı için pozisyon üretemedik. Oyuncu arkadaşlarımıza oyunu kenarlara indirmesi uyarılarımıza rağmen bunu yapamadık” dedi.
 
TALİHSİZ GOL YEDİK
Yenilen talihsiz golün üzücü olduğuna dikkat çeken Bülent Baturman, “Kötü başladığımız iknici yarıda bir türlü toparlanamadık. Basit bir hata ile çok ucuz bir gol yedik. Bu tip maçlarda basit ve hatalı gollerin yenilmesi normaldir. Yoğun maç trafiği içerisindeyiz. Kupa ve lig maçlarının üst üste gelmesi bizi yordu. Kasımpaşa karşısına mecburiyetten karma bir takım yaparak çıkacağız. Bizim için asıl önemli olan Diyarbakır maçıdır” dedi. 
 Okunma :2518