BATURMAN: GÜZEL GÜNLER BİZİ BEKLİYOR
 
  BATURMAN: GÜZEL GÜNLER BİZİ BEKLİYOR   

DAHA İYİ OLACAĞIZ
Teknik direktör Bülent Baturman, Çorum deplasmanından hak ettikleri galibiyetle döndüklerini ifade etti. Çorum Belediyespor`un ilk yirmi dakikada baskılı olynadığını ifade eden Baturman, verilen ucuz penaltının morallerini bozduğunu vurguladı. Karşılaşmanın ikinci yarısında alan daraltarak, fizik üstünlüklerini sahaya yansıttıklarını belirten Baturman, hak ettikleri bir galibiyetin altına imza attıklarını sözlerine ekledi.
 
HAK ETTİĞİMİZ BİR GALİBİYETTİ
Çorum Belediyespor deplasmanında sahaya yansıtılması gerekenleri eksiksiz olarak yansıttıklarına dikkat çenen Baturman, “Türk futbolunun özelliklerinden birisi, zaman zaman düşüş göstermektir. Çorum Belediyesypor karşısınrda ilk yirmi dakika çok baskı yedik. Rakibin bu baskısını kırdıktan sonra fizik üstünlüğümüz ortaya çıkmaya başladı. Rakibin direnci kırıldıktan sonra da arzuladığımız golleri bulduk”dedi.
 
GENÇLER BENİ ŞAŞIRTTI
A takıma yeni katılan gençlerin inanılmaz ölçüde katkı sağladığını belirten Baturman, “Ben şahsen bu kadar yüksek bir performans göstereceklerini beklemiyordum. İlk kez A takımda 11`de sahaya çıkanSefa ve Serhat görevmerini yaptı. Daha sonra oyuna giren diğer gençlerimiz de iyi durumda olduklarını gösterdi. Takım olarak hak ettiğimiz bir galibiyete imza attık. Şimdi önümüzdeki Yimpaş Yozgat maçına bakıyoruz”dedi.
 
YOZGATSPOR İYİ TAKIM
Yimpaş Yozgatspor`un bu haftaya kadar 11 puan topladığının altını çizen Baturman, “Yarın oynayacağımız maç gerçekten çok önemli. Grubumuzda beş, altı hafta denk  güçte rakiplerle karşılaşacağız. Her maça kazanmak için çıkacağız. Yimhpaş Yozgatspor maçıın  ok geçeceğini biliyoruz. Sahaya çıkıp mücadelemizi kazanmak üzere öyapacağız. Zor olacak ama kazanamazsakta kaybetmemeliyiz”dedi.
 
Kaynak: Bizim KocaeliOkunma :2528