Lastik-İş Sendikası’ndan Kocaelispor’a destek
 
  Lastik-İş Sendikası’ndan Kocaelispor’a destek   

Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan, 2 bin adet vefa tişörtü alarak Kocaelispor’a 20 bin TL kaynak sağladı. Karacan, farklı projelerle desteğinin devam edeceğini de söyledi.

İLK ETAPTA 20 BİN TL KATKI SAĞLADI

Geçtiğimiz hafta Pirelli Fabrikası Müdürü Ayhan Güven’in Kocaelisporlu futbolculara verdiği moral yemeğinde Yeşil- Siyahlı futbolcularla tanışan Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan yaptığı konuşmasında destek sağlayacağının sinyallerini vermişti. Karacan’ın Kocaelispor’a destek sağlamakla ilgili ilk icraatı 2 bin adet vefa tişörtü almak oldu. Abdullah Karacan 2 bin vefa tişörtü karşılığında Kocaelispor’a 20 bin TL katkı sağladı. Kocaelispor Başkanı Orhan Görsen, Lastik İş Sendikası Başkanı Karacan ve sendika üyelerine teşekkür etti.

“FARKLI PROJELERLE DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

Kocaelispor Başkanı Orhan Görsen, Teknik Direktör Bülent Baturman ve yardımcı antrenör Veli Akbaş’la aynı semtte oturduklarını, beraber büyüdüklerini belirten Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan, “Kocaelispor bu kentin simgesidir, markasıdır. O’na bu kentte yaşayanlar olarak sahip çıkmalıyız. Yıllardan beri tanıdığım futbolunu zevkle seyrettiğim arkadaşlarım başkan ve teknik kadro olarak bu gençleri bir yere taşımanın mücadelesini veriyor. Bu ekibe inanıyoruz. Başarılı olmaları için de destek vermeliyiz. Bu destek sözde olmaz,  herkes gücü oranında katkı koymalı. Biz sendika olarak ilk etapta tişört alarak katkı sunduk, farklı projelerle desteğimiz devam edecek” dedi
Okunma :2522