Kocaelispor'dan anlamlı destek
 
  Kocaelispor'dan anlamlı destek   

Yılmaz, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, sezon açılışı yaptıklarını hatırlatarak, beklediklerinden daha iyi bir açılış yaptıklarını bildirdi.

“Büyük Kocaelispor Yürüyüşü” yaptıklarını anımsatan Yılmaz, “Ayrıca 'Vefa' tişörtleriyle kentimizden vefa bekledik. Çok şükür, umduğumuzun üstünde, iyi tepkiler aldık, iyi katılım da oldu. En azından biz öyle düşünüyoruz. Bu anlamda tüm Kocaeli halkına yönetim kurulumuz adına şükranlarımı sunuyorum. Şu ana kadar 4 bin 100 tişört bastırdık ve bu tişörtlerin 2 bin 100 tanesini tükettik. Hala belli noktalarda satışlarımız devam ediyor” dedi.

-Mehmetçik Vakfı'na destek-

Yılmaz, 4 Eylül Salı günü futbolcuların lisanslarını çıkaracaklarını, lisans maliyetinin 13 bin lira civarında olacağına dikkati çekerek, tescil için formaları da federasyona göndereceklerini ifade etti.

“Mehmetçik Vakfı'nın amblemini sırtımızda ücretsiz olarak taşıyacağız” diyen Yılmaz, “Bunu taşımaktan da onur, gurur ve şeref duyacağız. Pazartesi günü bununla ilgili cevabı bekliyoruz. Yüzde 90 şu an netleşmiş durumda, son bir onay bekliyoruz” diye konuştu.

Yılmaz, İsmet Paşa Stadı'nda oynayacakları maçların bilet fiyatlarını kale arkası için 5, maraton için 10 ve numaralı tribün için 20 lira olarak belirlediklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: Hurriyet
Okunma :2217