KOCAELİSPOR YÖNETİMİ TEŞEKKÜR ETTİ
 
  KOCAELİSPOR YÖNETİMİ TEŞEKKÜR ETTİ   

KOCAELİSPOR`A YAKIŞTI
Yılmaz, “Kocaelispor`un iyi yerlere gelmesi için biz yönetim kurulu olarak büyük bir özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kocaelispor`un yürüyüş programında bunu daha iyi anladık. Yeni sezona çok iyi bir başlangıç yaptığımıza inanıyorum. Yürüyüş programında beklemediğimiz bir ilgiyle karşılaştık. Umduğumuzdan büyük bir katılım oldu. Bundan dolayı bizlere destek veren herkese Kocaelispor yönetim kurulu olarak teşekkür ediyorum. Kocaelispor`a yakışan bir yürüyüş oldu. Bundan dolayı futbolcular ve yönetim kurulumuz çok mutlu oldu” dedi.
 
İKİ BİN TİŞÖRT SATILDI
Kocaelispor`a maddi gelir sağlamak amaçlı olarak bu yıl yapılan tişörtlere büyük ilginin olduğu ve şatışlara büyük bir ilgi olduğunu söyleyen Yılmaz, “Kocaelispor Vefa Tişörtlerinden toplam 4100 adet bastırdık. Bunlardan önceki gün itibariyle 2112 adetini sattık. Kısa zaman içinde satılan tişörtlerimize büyük ilgi olduğunu söyleyebilirim. Kocaelispor Vefa tişörtlerinin siyah renkleri de geldi. Kocaelispor`un bu tişörtlerinden almak isteyenlere İzmit Merkez, Yahya Kaptan Arasta Park, hafta sonları da Fuar içinde stant kurarak, satışlarımız sürüyor. Beyaz, Siyah ve Yeşil olarak bastırılan tişörtlerin siyah ve beyaz rengi şuan mevcut, Yeşil rengi ise en kısa zamanda gelecek. Ayrıca dört kişilik seyyar ekip ile şehir merkezinin her yeri gezilerek satışlarımızda sürüyor” dedi.
 
LİSANSLAR SALI GÜNÜ ÇIKIYOR
Kocaelispor Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz Kocaelispor`un lig hazırlıklarını sürdürürken, yeni sezon ile ilgili olarak takımın lisans işlemleri Salı günü tamamlanacağını belirtti. Kocaelispor`un yeni sezonda lisans gideri olarak 13 bin TL para yatıracağı belirtildi. Aynı zamanda yeşil siyahlı formalarında tescillenmesi aynı gün yapılacak. Kocaelispor`un yeni sezonda lisans işlemlerini ve forma tescillenmesinin ardından takımın bütün hazırlıkları tamamlanmış olacak. Ayrıca Lig`de evinde oynacağı ilk Altınordu maçının bilet fiyatları da belli oldu. 
 
ISPARTA`YA KARADAN
Kocaelispor yeni sezonun ilk resmi maçını Isparta Emrespor ile deplasmanda oynayacak. Bu maçın hazırlıklarını da tamamlayan Kocaelispor, 9 Eylül`de Isparta Atatürk Stadı`nda Emrespor ile karşılacak. Kocaelispor bu karşılaşma öncesinde Cuma günü karayolu ile Isparta`ya geçerek, Eğridir Altıngöl Otel`de kampa girecek. Kocaelispor`un Isparta deplasmanının kafile başkanlığını yönetim kurulu üyesi Eyüp Çakal yapacak. Kocaelispor son hazırlık maçını ise bugün 3.Lig takımı Beylerbeyispor ile Beylerbeyi stadında saat 15.30`da yapacak.
 
MEHMETÇİK VAKFI`NA JEST
Kocaelispor yeni sezona girerken, forma reklamları çalışmalarını da sürdürüyor. Kocaelispor yönetim kurulu üyeleri ile Mehmetçik Vakfı tarafından yapılan yazışmalar sonrasında güzel bir köprü oluştu. Kocaelispor manevi değer olarak gördüğü Mehmetçik Vakfı`nın göğüs reklamları ile maçlara çıkacak. Hiçbir bedel olmaksızın bu reklam yapılacak. Basın sorumlusu Abdülkadir Yılmaz” Mehmetçik Vakfı bizim için büyük bir değer, bunun için Kocaelispor büyük ihtimal ile maçlarına Mehmetçik Vakfı göğüs reklamı ile çıkacak. Kesin netlik ise Pazartesi günü belli olacak”şeklinde konuştu. 
 Okunma :2259