KOCAELİSPOR’DA VEFA GÜNÜ
 
  KOCAELİSPOR’DA VEFA GÜNÜ   

SAAT 17.00 MERKEZ BANKASI
Kocaelispor Kulübü`nün organize ettiği büyük yürüyüş, Pazartesi günü gerçekleşiyor. Tüm Kocaeli kentini Kocaelispor`a sahip çıkmaya davet eden yönetim kurulu, herkesi Pazartesi günü saat 17.00`da Merkez Bankası`ndan başlayacak yürüyüşe bekliyor. Yönetim kurulunun 5 bin adet bastırdığı Vefa t-shirtleri ise yürüyüş boyunca satılacak. Kocaelisporlu taraftarlar, t-shirtleri alarak, kulübe destek çıkacak. Bu büyük yürüyüşe, İzmit halkının yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.
 
SEZON AÇILIŞI ÇARŞAMBA
Büyük yürüyüş organizasyonunu gerçekleştirecek olan Kocaelispor yönetimi, Çarşamba günü İsmetpaşa Stadı`nda oynanacak Beşiktaş maçına da tüm taraftarları davet ediyor. Yönetimin ücretsiz yaptığı Beşiktaş maçında, Kocaelispor sezona merhaba diyecek. Büyük yürüyüşün ardından gerçekleşecek sezon açılışı organizasyonuyla, kentin Kocaelispor`u yeniden hatırlaması bekleniyor. Tüm Kocaeli halkı, İsmetpaşa`ya hazırlanıyor
 
KOCAELİPOR`U HATIRLAYIN
Kocaelispor kulübü başkanı Orhan Görsen`in büyük titizlikle takip ettiği organizasyona, Kocaeli halkının ilgi göstermesi bekleniyor. Kulüp başkanı Orhan Görsen, büyük yürüyüş ile ilgili tüm taraftarlara seslenerek, Kocaelispor`u yeniden hatırlamaları ve herkesin bu yürüyüşe katılması gerektiğini söyledi. Görsen, “Bu gün Kocaelispor`un diriliş günü olsun. Herkes bu yürüyüşe gelsin, bizleri yalnız bırakmasın. Hep beraber sesimizi tüm kente duyuralım” dedi.
 Okunma :2363