Baturman: “Her şey iyi gidiyor”
 
  Baturman: “Her şey iyi gidiyor”   

Kocaelispor Teknik Direktörü Bülent Baturman, Kartepe kampını ve önceki gün belli olan fikstürü değerlendirdi. Geçen sezona göre farklı bir başlangıç yapmanın takımı olumlu etkilediğini belirten Baturman, yenisi oldukları 3.Ligi de, “Hiçbir takımı tanımıyoruz. Bu yüzden hepsi kapalı kutu. Ancak Emrespor gibi ligin yenisi olan bir ekiple ilk maçta karşılaşacak olmamızı iyi oldu” dedi.

KAMP 5 AĞUSTOS’TA BİTİYOR

Kartepe kampında 3 ncü günü geride bırakan Kocaelispor’da moraller yüksek. Teknik direktör Bülent Baturman, kampla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Geçen sezona göre farklı bir başlangıç yapamamış olsaydık, bizim için kötü olurdu. Şuana kadar gidişat çok iyi. Güzel bir kamp dönemi geçiriyoruz. Bu konuda yönetim kurulumuzun özverili çalışması var. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Ancak kamp bitiminde İzmit’te kalacak yer konusunda sıkıntı çekmezsek, burada yaptıklarımız boşa gitmeyecektir. İnanıyorum, bu da çözülecektir” dedi. Baturman, kampın 5 Ağustos’ta sona ereceğini, 1,5 günlük iznin ardından 7 Ağustos’ta antrenmanların yeniden başlayacağını açıkladı.

RAKİPLERİ TANIMIYORUZ

Kocaelispor’un tarihinde ilk kez düştüğü 3.Lig’e Isparta Emrespor maçıyla başlayacağı önceki gün fikstür çekimi ile belli olmuştu. Transfer yasağı nedeniyle genç kadro ile yola devam eden Kocaelispor, bu sezon kötü gidişi durdurmaya çalışacak. Teknik direktör Bülent Baturman, yenisi oldukları 3.Lig’de tanımadıkları yeni rakiplerle karşılaşacaklarını hatırlatarak, “Rakiplerimizin gücünü bilmiyoruz. Bu nedenle bizim en iyi şekilde hazırlanmamız gerekiyor. Emrespor geçen sezon 3.Lig’e çıkmış bir ekip. Böyle bir takımla açılışı yapmak iyi oldu. Ancak avantajdır demiyorum. Avantaj sahada iyi mücadeleyle elde edilir. Bunu başarmalıyız” dedi.

Kaynak: Özgür Kocaeli Gazetesi
Okunma :2538