Kocaelispor startı verdi
 
  Kocaelispor startı verdi   

Kocaelispor yeni sezon hazırlıklarına neşeli başladı. Geçen sezona göre daha iyi şartlarda startı veren yeşil-siyahlı ekip, pazartesi günü Kartepe’ye çıkacak. İlk idmana yaş sınırı nedeniyle gelecek sezon Kocaelispor forması giyemeyen Orhan Alemdar da katıldı. Bugsaş ile anlaşan Orhan, takıma veda konuşması yaptı.

DUYGUSAL ANLAR

Yeni yönetimi ve yeni teknik kadrosuyla tarihinde ilk kez 3.Lig’de mücadele edecek olan Kocaelispor, 2012-2013 sezonu hazırlıklarına önceki gün 17 Ağustos Stadı’nda başladı. Başkan Orhan Görsen ile yönetim kurulu üyelerinin bir bölümünün de izlediği yılın ilk çalışmasının sürpriz konuğu takımdan ayrılmak zorunda kalan Orhan Alemdar’dı. 3.Lig’deki yaş sınırlaması nedeniyle gelecek sezon Kocaelispor forması giyemeyecek olan Orhan, arkadaşlarına veda etti. Orhan’ın son sözü, “Kocaelispor’un değerini bilin” oldu.

BATURMAN’IN TAVİZİ YOK

Kocaelispor, pazartesi gününe kadar antrenmanları İzmit’te yapacak. Geçen sezon kalacak yer konusunda bile sıkıntı çeken yeşil-siyahlılar pazartesi günü ise Kartepe’ye kampa gidecek. Kamp 15 gün sürecek. Kocaelispor’da sezonun ilk antrenmanına 29 oyuncu katıldı. Aykut Öngel ile ipler tamamen koparken, takımdan ayrılmak isteyen diğer oyuncular Doğan Karakuş ve Damir Yüksel’le ilgili bekleyiş sürüyor. Teknik direktör Bülent Baturman, takım içi huzurun her şeyden önce geldiğini belirterek, “Disiplinden taviz yok” dedi.

Kaynak: Özgür Kocaeli
Okunma :2474