Doğan ısrarla gitmek istiyor
 
  Doğan ısrarla gitmek istiyor   

Kocaelispor’un genç golcü Doğan Karakuş’a takımda kal baskısı işe yaramıyor. Başkan Orhan Görsen’den sonra teknik direktör Bülent Baturman’ın da genç oyuncuyla yaptığı görüşme sonuç vermedi. Kocaelispor’dan ayrılmayı kafasına koyan Doğan, “Ben bu fırsatı değerlendirmek istiyorum. Eğer gitmeme izin verilmezse bu sezon futbol oynamam” dedi.

TRABZON OLMADI

Kocaelispor’da geçen sezon 16 gole imza atarak dikkatleri üzerine çeken Doğan Karakuş, takımdan ayrılmakta kararlı. Trabzonspor transferi yönetimden izin çıkmadığı için iptal olan genç golcüye şimdi Bank Asya 1.Lig’den teklif var. Doğan’ı transfer etmek isteyen Bank Asya kulüpleri arasında Şanlıurfa’nın öne çıktığı öğrenildi. Doğan, önüne çıkan bu fırsatları değerlendirmek, kariyerine il dışında devam etmek istiyor.

“KALIRSAM OYNAMAM”

Başkan Orhan Görsen ile teknik direktör Bülent Baturman ise genç oyuncuyu takımda tutmak istiyor. Hem Görsen hem de Baturman, Doğan ile tek tek görüştü. Ancak Doğan’ın kararı değişmedi. Görsen, Doğan’ın biraz daha pişmesi gerektiğini belirtiyor. Genç olduğunu, zaman içinde önüne daha iyi fırsatlar çıkacağının altını çiziyor. Buna rağmen gitmeyi kafasına koyan Doğan, tersi bir durum olursa bu sezon futbol oynamayacağını yönetime bildirdi.

 

Kaynak: Özgür Kocaeli
Okunma :2538