KOCAELİSPOR’DA KONGRE GÜNÜ
 
  KOCAELİSPOR’DA KONGRE GÜNÜ   

Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde yapılacak olan kongre 18.00’de başlayacak. Kongre de 367 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor.

GÖRSEN KESİN ADAY

Kocaelispor`da kongre günü geldi çattı. Mevcut başkan Orhan Görsen, adaylığını iki ay önce açıklamıştı. 6 Ağustos 2011`de başkanlık görevini devralan Orhan Görsen, yarın yapılacak kongre de yeni bir liste hazırlayarak güvenoyu isteyecek. Orhan Görsen`in karşısına rakip çıkıp çıkmayacağı ise kongre saatinde belli olacak.
 
TEK LİSTEYE İNEBİLİR
İki hafta önce yeni oluşum adı altında Kocaelispor`a güçlü bir yönetim listesi hazırlamak için yola çıkan Şenol Çiçek ve arkadaşlarının ise kongrede aday olup olmayacakları yapılacak toplantı sonrasında netlik kazanacak. Yeni oluşum ile Orhan Görsen arasında yapılacak görüşmede anlaşma sağlanırsa kongreye tek liste ile gidilecek.
 
18.00`DE BAŞLAYACAK
Leyla Atakan Kültür Merkezi`nde gerçekleştirilecek olan kongrede 1538 üyeden 367 üye oy kullanma hakkına sahip. Diğer üyeler ise yıllık aidat borçlarını ödemediği için oy kullanamayacak. Saat 18.00`de başlayacak olan kongre için başkan Orhan Görsen`in 17 kişilik bir liste hazırlayıp aday olacağı öğrenildi. Eski yönetimden ise bir iki ismin yeni yönetimde yer alacağı tahmin ediliyor.
 
HAYIRLISI OLSUN
Kocaelispor Kulübü Başkanı Orhan Görsen gerçekleştirilecek olan kongrenin Kocaelispor`un geleceği açısından çok önemli olduğuna dikkat çekti. Görsen, “Kocaelispor yeni bir ligde mücadele edecek. 3. Lig`de kulübümüzün yükünü kaldırabilecek bir yönetim oluşturacağız. Kongrenin camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.Okunma :3018