Çoğunluk isterse seçim olacak
 
  Çoğunluk isterse seçim olacak   

Kocaelispor Başkanı Orhan Görsen, seçim beklentisi içinde olan camiaya mesaj verdi, “Yönetim kurulu olarak toplanıp konuyu etraflıca görüşeceğiz ve bir karara varacağız. Çoğunluğun kararı neyse uygulayacağız. Arkadaşlarım yetkiyi bana bırakılarsa düşüncemi o gün açıklayacağım” dedi. 

YURDA DÖNÜYOR

TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in davetlisi olarak A Milli Takımın yurt dışındaki maçlarını izleyen Kocaelispor Başkanı Orhan Görsen  yurda dönüyor. Kocaelispor camiası Görsen başkanlığındaki yönetimin bir önce seçimli genel kurul kararı almasını bekliyor. Başkan Görsen konuyla ilgili olarak, “Çok önemli, tek başıma alamayacağım bir karar bu. Seçim yapıp yapmayacağımızın kararını yönetim kurulumuz verecek” dedi.

YÖNETİMİ TOPLAYACAK

Görsen dönüşte ilk işinin yönetimi toplantıya çağırmak olduğunu belirterek, “ Konuyu etraflıca görüşeceğiz. Çoğunluğun düşünesi neyse onu uygulayacağız. Yönetici arkadaşlarım benim kararıma uyacaklarını söylerlerse düşüncemi o zaman kamuoyuyla paylaşacağım. Camiamız, taraftarımızın gönlü rahat olsun. Tüm adımlarımızı Kocaelispor’un menfaati için atıyoruz ” dedi. 

 

Kaynak: Özgür Kocaeli
Okunma :2381