KONGRE İÇİN KARAR VERMEDİK
 
  KONGRE İÇİN KARAR VERMEDİK   

RESMİ TEKLİF GELMEDİ

Kocaelispor Kulübü Başkanı Orhan Görsen, kafalarda soru işareti yaratan konular hakkında bir dizi açıklamada bulundu. Kamuoyunu bilgilendiren Görsen, merak edilen soruları yanıtladı. Kocaelispor`un genel kurulunun yapılacağı tarih konusunda henüz bir karar almadıklarını ifade eden Görsen, Mali Genel Kurulun yapılacağını açıkladı. Yıldızı parlayan futbolculara henüz resmi bir transfer gelmediğine dikkat çeken Görsen, teklif gelse de hiçbir oyuncuyu bırakmak niyetinde olmadıklarını belirtti.
 

TFF BİZİ ÇOK ÜZDÜ
Spor kamuoyunda en çok merak edilen kongrenin ne zaman yapılacağı ile ilgili görüşlerini belirten Görsen, “Türkiye Futbol Federasyonu`nun KEV Tesislerini kiralama konusunda olumlu sonuç alınamaması bizi çok üzdü. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla kongre tarihi konusunda henüz bir mutabakata varmadık. Mali genel kurulu yapacağız ancak mali genel kurul ile birlikte yapmayı planladığımız yönetim seçimi için henüz bir karar almış değiliz. Bu konu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak”dedi.
 

TEKNİK ADAM İZMİTLİ OLACAK
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve başkan yardımcısı Hüseyin Üzülmez ile bir görüşme yapacaklarını belirten Görsen, teknik adam konusunun ve kongre ile ilgili soruların bu görüşmenin ardından netlik kazanacağını ifade etti. Görsen, “Teknik adam konusunda acele etmiyoruz. Ancak bu konuda net tavrımız, anlaşacağımız teknik adamın İzmitli olması ilk hedefimizdir. Gelecek ile ilgili yol haritamız, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile yapacağımız görüşmenin ardından netlik kazanacak”şeklinde konuştu.

Kaynak: Bizim Kocaeli


Okunma :2448