Olmayınca Olmuyor
 
  Olmayınca Olmuyor   

Körfez Futbol Kulübü Onursal Başkanı Yunus Pehlivan, Kızılcahamam karşısında galibiyeti kaçıran tarafın kendileri olduğunu ifade etti. Çok istekli ve arzulu bir futbol sergilediklerinin atını çizen Pehlivan, “Futbol olarak çok istekli ve arzuluyduk. Yüksek tempoda son vuruşları yapamadık. Temel sorunumuzun ne olduğu ortada. En büyük sorunumuz forvet hattında yaşadığımız talihsiz sakatlıklar dedi.

KALİTELİ BİR TAKIMIZ
Transfer edilen futbolcuların her birinin kalitesinin ortada olduğuna dikkat çeken Pehlivan, “Bireysel olarak çok kaliteli bir takımız. Ancak gol noktalarında son vuruşları yapamıyoruz. Gökhan Ünver`in klas vuruşunun direkten dönmesi bizim için şansızlıktı. Rakibe maç boyunca neredeyse pozisyon vermedik. Gerçekten istekli ve arzulu bir futbol sergiledik. Bu galibiyeti bize getirmedi. Yapacak bir şey yok”şeklinde konuştu.

HEDEFTEN ŞAŞMADIK
Spor Toto 2. Lig`de her takımın puan kaybı yaptıklarına dikkat çeken Pehlivan, “Hesapta olmayan puan kayıpları bizi hedefimizden şaşırtmadı. Hedefimiz belli, öyle ya da böyle Bank Asya perdesini aralayacağız. Kızılcahamam maçında tribünlerdeki yerini alıp, doksan dakika takıma destek olan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Onlara üç puan hediye etmeyi arzuluyorduk. Olmadı. Olmayınca olmuyor” dedi.


Okunma :2742