Kocaelispor 1-1 Türk Telekom
 
  Kocaelispor 1-1 Türk Telekom   

Kocaelispor ile Türk Telekomspor arasında oynanan müsabaka su balesini andırır türdendi. Saha zeminindeki karların temizlenmesi yetmedi, sahanın büyük bir bölümünde oluşan su birikintileri futbolcuların ayakta durmasına engel oldu. Top kontrolünün mümkün olmadığı zeminde gol bulmak tamamiyle tesadüflere kalmıştı.


ALİ AFFETMEDI

Karşılaşmanın ilk bölümlerinde orta alanda kör döğüşü yapıldı. Her iki takım fgutbolcuları da ayakta durmakta zorlanırken ilk tehlikeli atağı konuk ekip geliştirdi. Kocaelispor arzuladığı gole 30. Dakikada Ali Bayraktar ile ulaştı. Yunus İlgen`in kullandığı serbest atışta Ali Bayraktar kalecinin de hatasından faydalanarak golünü kaydetti.

 

 

 


ARİF EŞITLIĞI SAĞLADI

İlk yarının bu skorla biteceği tahmin edilirken karşılaşmanın hakemi Mustafa Kaya uzatma dakikasını 1 dakika olarak gösterdi. Ani gelişen Türk Telekom atağında ceza sahası içerisinde topla buluşan Arif Çoban dönerek vurdu ve topu ağlarımıza gönderdi. Karşılaşmanın ikinci yarısında iki ekibin de çabaları sonuç vermedi ve müsabaka 1-1 berabere bitti.
Okunma :3127