Kocaelispor 0-0 Elazığspor
 
  Kocaelispor 0-0 Elazığspor   

Spor Toto 2.Lig 14.Hafta karşılaşmasında İzmit İsmetpaşa Stadı'nda lider Elazığspor ile karşılaşan takımımız maçtan 0-0 beraberlikle ayrıldı.

Takımımızda sarı kart cezalısı olan Onur Alkan ve Uğur Daşdemir ile son dakika sakatlığı sebebiyle belindeki ağrıdan dolayı Yunus İlgen maçta forma giyemedi. İdeal 11 düzeni orta saha göbeğinde oynayan Onur ve Yunus'un olmaması nedeniyle değişti. Takımımız çok iyi mücadele etmesine ve pozisyonlar bulmasına rağmen aradığı golü bulamadı. Rakip Elazığspor ise kalemize sadece 1 şut çekerken bundada Metin Erol başarılıydı. Takımımız kaçan 2 puana üzülürken liderden alınan 1 puan ancak teselli oldu. Takımımız önümüzdeki hafta yine İzmit İsmetpaşa Stadı'nda oynayacağı Tokatspor maçından mutlak 3 puanla ayrılmayı hedefliyor. Takımımız aldığı bu 1 puanla 15 puan'a çıkarken sıralamada da bir basamak yukarı çıkarak 13.sırada yer aldı. Play Off hattı ile aramızda 5 puanlık bir fark kaldı.

KOCAELİSPOR: 0 - ELAZIĞSPOR: 0

Stat: İzmit İsmetpaşa

Hakemler: Sinan Cem İyihuylu , İshan Topsakal , Kamil Çetin

Kocaelispor: Metin , Cem Sinan , Orhan (Dk. 89 Ahmet ), Ali (Dk. 83 Burak ), Samet (Dk. 62 Anıl ), Gökhan , Ercan , Onur Türk , Serdar , Aydın , Bilal

Elazığspor: Levent , Taylan , Arif (Dk. 81 Göksu ), Onur , Murat Gündoğan , Hüseyin , Erdal , Barış , Oktay (Dk. 57 İlhan ), Alper (Dk. 64 Murat Kayalı ), Veysel

Sarı Kartlar: Dk. 53 Orhan, Dk. 66 Samet, Dk. 89 Aydın, Dk. 90 3 Gökhan (Kocaelispor), Dk. 14 Oktay, Dk. 26 Hüseyin, Dk. 39 Murat Gündoğan, Dk. 80 Onur (Elazığspor)
Okunma :3749