Edirnespor Gençlik 2-3 Kocaelispor
 
  Edirnespor Gençlik 2-3 Kocaelispor   

 

Yönetim kurulumuzun ve Kocaelinden gelen yaklaşık 200 kişilik taraftar grubunun desteğini arkasına alan takımımız maç boyunca rakip kalede birçok gol pozisyonuna girdi. 10.dakikada Sinan Pektemek ile öne geçen takımımız 39.dakikada Eyüp Kadrinin kafa golüne engel olamadı ve ilk yarı 1-1 bitti. İkinci yarının hemen başında Ramazan ile öne geçen Edirnespor Gençlikde Mert Filiz, futbolcumuz Buraka arkadan yaptığı faul sonrası direk kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı. Bu dakikadan sonra rakip kaleye daha çok yüklenen takımımız 77.dakikada Sinan Pektemek ile eşitliği yakaladı. Maçın 88.dakikasında Kadir Öğe yaptığı güzel vuruş ile takımımıza galibiyeti getiren golü attı.
Takımımız gelecek hafta Kdz.Ereğli Belediyespor ile karşılaşacak.

Hakemler: Abdullah Türkan, Mustafa Hakan Efe, Gökmen Çambel
Edirnespor Gençlik: Ufuk Tahtalı, Tugay Sülün, Eyüp Kadri Ataoğlu(Samet Sarıkaya), Doğukan Çelik, Emirhan Özkan, Mehmet Can Hizmali, Zıad Ajauz, Ümit Tuncay(Ugvuoke), Ramazan Bal(Emrah Görkem), Mert Filiz, Kadir Teril
Kocaelispor: Kılıç Arslan Kopuz, Kadir Gezer, Murat Tiryaki, Murat Başak(Murat Kolburan), Kadir Öge, Mert Yavuz, Hamza Mutlu, Hüseyin Albayraktar(Gökhan Şahin), Aliberk Tetik, Burak Özbakır, Sinan Pektemek(Emirhan Önder)
Goller: Dk.39 Eyüp Kadri Ataoğlu, Dk.49 Ramazan Bal(Edirnespor Gençlik), Dk.10 ve 77. Sinan Pektemek, Dk.88 Kadir Öğe(Kocaelispor)
Sarı Kartlar: Dk.61 Kadir Teril (Edirnespor Gençlik), Murat Başak, Murat Kolburan (Kocaelispor)
Kırmızı Kart: Dk.59 Mert Filiz (Edirnespor Gençlik)Okunma :2744